SPOR
Giriş Tarihi : 24-12-2020 09:17   Güncelleme : 24-12-2020 09:17

ESKİLER BİR BAŞKA GÜZEL

Hendek Güreş İhtisas Kulübünde yetişen ve kardeşlik bağlarını hiçbir zaman koparmayan sporcular bir araya gelerek antrenman yapıp, hasret giderdi.

ESKİLER BİR BAŞKA GÜZEL

Türkiye'nin gururu, Dünyaya meydan okuyan, bir çok sporcunun yetiştiği, Avrupa ve Dünya Şampiyonlarının çıktığı Hendek Güreş İhtisas Kulübünün eski sporcuları bir araya gelerek hasret giderdi.

Hendek Güreş İhtisas Kulübünde yetişen ve kardeşlik bağlarını hiçbir zaman koparmayan sporcuların kimisi başka kulüplerde spor hayatını sürdürürken, kimisi de eğitimini tamamlamış Devlet Memuru olup mesleğini eline almış okullarda, kulüplerde kendilerini yetiştiren hocaları gibi sporcu yetiştirip Türk Güreşine katkı sağlıyorlar.

Eskiden olduğu gibi yine bir araya gelip, eski günleri yad ederek antrenman yapan sporcular, genç sporculara da örnek olup güzel bir mesaj verdiler.

Son olarak; Sporcular adına açıklamalarda bulunan eski sporculardan Rıza Yetim şunları söyledi. "Biz aktif olarak spor hayatımızı tamamlamış olsakta spor bizim yaşam biçimimiz, spor bizim hayatımız sağlığımız için spor yapmalıyız, genç sporcu kardeşlerimize örnek olabiliyorsak ne mutlu bize" dedi.

Rıza Yetim ayrıca, "bizlerin bu seviyelere gelmesinde çok büyük pay sahibi olan kıymetli büyüklerimize, değerli hocalarımıza, kulüp yöneticilerimize teşekkür ediyoruz" diyerek sözlerini tamamladı.