GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-12-2020 10:28   Güncelleme : 24-12-2020 11:06

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

1. VEFAT:

Yeşilvadi Mahallesinden Merhum Hacı Hüseyin Yayan’ın oğlu, Merhum Yusuf, Recep, Nuri, Kamil ve Şaban Yayan’ın kardeşi, Abdullah Yayan’ın babası, Sefer Yayan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşilvadi Mahallesindeki hanesinde saat 12:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Yeşilvadi Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Taziyeleriniz için;

Abdullah Yayan (Oğlu) 0 536 294 50 81

2. VEFAT:

Köprübaşı Mahallesinden Merhum Bakırcı Ali’nin oğlu, Harun Saral’ın amcasının oğlu, Osman Saral’ın kardeşi, Kadir, Ali, Enes ve Emirhan Saral’ın babası, İlçemiz Esnaflarından Metin Saral vefat etmiştir. Cenazesi bugün Köprübaşı Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Taziyeleriniz için;

Kadir Saral (oğlu) 0 539 411 01 09

3. VEFAT:

Yeşilköy Mahallesinden Merhum Arif Nalbant’ın oğlu, Hüseyin, Merhum İsmail ve Mehmet Nalbant’ın kardeşi, Ali İşnel, Hasım Hamzaoğlu, Kemal Tüfenkçi ve Süleyman Eş’in kayınpederi, Halil, Cemil, Zeki İşnel, Yasin Hamzaoğlu, Semih Tüfekçi, Yaşar Eş, Furkan, Arif ve Samet Nalbant’ın dedesi, Yeşilköy Mahallesi Muhtarı Murat Nalbant’ın babası, Saadettin Nalbant vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşilköy Mahallesinde kılınacak cenaze namazının ardından Yeşilköy Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Taziyeleriniz için;

Murat Nalbant (Oğlu) 0 530 206 67 66

4. VEFAT:

Dikmen Mahallesinden Merhum İsmail Göçlü’nün oğlu, Recep ve Mustafa Göçlü’nün yeğeni, Şaban, Şevket, Ahmet Ali ve Mehmet Göçlü’nün ağabeyi, Osman Göçlü’nün babası, Cevdet Göçlü vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dikmen Mahallesinde saat 14:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Dikmen Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Taziyeleriniz için;

Osman Göçlü (Oğlu) 0 537 943 75 80