GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-12-2020 22:33   Güncelleme : 29-12-2020 22:33

HENDEK BELEDİYESİ PALETLİ EKSKAVATÖR SATIN ALDI

Hendek Belediyesi kendi öz kaynaklarıyla satın aldığı 2020 model Hidromek marka paletli ekskavatörü hizmet filosuna dahil ederken, Başkan Turgut Babaoğlu “Hendek’imize hayırlı olsun” dedi.

HENDEK BELEDİYESİ PALETLİ EKSKAVATÖR SATIN ALDI

HİZMET KALİTESİ

Hizmet kalitesini yenileyerek geliştiren Hendek Belediyesi, iş ve araç makinası parkurunu güçlendirmeye devam ediyor. Daha hızlı ve etkin hizmet amacıyla belediyenin kendi öz kaynaklarıyla satın alınan Hidromek marka paletli ekskavatörü teslim alan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Hendek’imizin hizmet seferberliğine büyük oranda katkı sağlayarak geliştirdiğimiz hizmet filomuz her geçen gün güçleniyor, en iyi hizmet hemşerilerimizle buluşturuyor” dedi.

HAYIRLI OLSUN 

Enerjiden ve zamandan tasarruf sağlayan paletli ekskavatörün zorlu hava şartlarında yüksek performansla çalışabileceğine dikkat çeken Babaoğlu, “Kaynaklarımızı en doğru şekilde kullanarak Hendek’imiz için var gücümüzle çalışıyoruz. Büyük ihtiyaç olan bu paletli ekskavatör mahallelerimizde her koşulda alt ve üst yapı çalışmalarında hemşerilerimizin hizmetinde olacak. Hendek’imize hayırlı olsun” dedi.