SPOR
Giriş Tarihi : 03-01-2021 12:21   Güncelleme : 03-01-2021 12:21

Cemil Tekin Kanal V'ye konuk oldu

Sakarya'nın tek güreş programcısı ünvanına sahip olan Cemil Tekin Antalya Kanal V televizyonuna konuk oldu.

Cemil Tekin Kanal V'ye konuk oldu

Antalya Kanal V televizyonunda yayınlanan Ramazan Toksöz'ün hazırlayıp sunduğu Ata Sporu isimli güreş programına konuk olan Cemil Tekin yaptığı çarpıcı açıklamalarla dikkat çekti.

Sakarya'da yıllardır yaptığı güreş programlarıyla güreşin ve güreşçinin her zaman yanında olan Tekin, dün akşamki katıldığı programda da yine kendine has üslubuyla pehlivanların yanında, güreşin arkasında olduğunu bir kez daha gösterdi.

2020 yılının değerlendirmesinin yapıldığı programda; Survivor 2021 yarışmasına giden Başpehlivan İsmail Balaban'ın katılacağı yarışma hakkındaki görüşler, yağlı güreşte pandemi dönemi, federasyonun eksileri artıları vb. gibi konular gündeme getirildi.

Cemil Tekin'in yanı sıra, programın bir diğer konuğu da sosyal medyada yağlı güreşe büyük hizmetleri olan Ata Sporu Yağlı Güreşler platformunun yöneticisi İsmail Cem Uysal'dı. Uysal'da bilgi ve birikimlerini yaptığı değerlendirmelerle pekiştirerek programa katkı sağladı.

Tekin, iki dostu ile aynı programda olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, programa davet eden başta programın sunucusu kadim dostu Eğitimci Yazar Ramazan Toksöz ve Kanal V ailesine de teşekkür etmeyi unutmadı.