GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-01-2021 10:20   Güncelleme : 29-01-2021 14:22

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Büyükdere Mahallesinden Merhum Süleyman Bayraktar’ın torunu, Merhum Abdurrahman ve Emine Bayraktar’ın oğlu, Mustafa, Hamdi ve İbrahim Bayraktar’ın amcası, Ayşe Alaç, Meryem Alp, Murat, Ferdi ve Gökhan Bayraktar’ın ağabeyi, Nazmi Bayraktar vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 11:00’da Büyükdere Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından Büyükdere Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Taziyeleriniz için;

Ferdi Bayraktar (Kardeşi) 0 544 603 72 17

VEFAT

Aslen Eskibıçkı Mahallesinden olup Sakarya Erenler İlçesinde ikamet eden Merhum Hamza Turan’ın eşi, Dursun, Mustafa, Sabahattin ve Selahattin Turan’ın annesi, Murat, Muhammet ve Çoşkun Turan’ın babaannesi, Emine Turan vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 11:30‘da Erenler İlçesinde kılınacak cenaze namazına müteakip Erenler Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Taziyeleriniz için;

Muhammet Turan (Torunu) 0 538 077 99 00

VEFAT

Balıklıihsaniye Mahallesinden Esat, Sedat ve Vedat Pınarbaşı’nın annesi, Hasan ve Hüseyin Yalçın’ın halası, Yaşar Yaş’ın teyzesi, Merhum Servet Pınarbaşı’nın eşi, Nuriye Pınarbaşı vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 15:00’da Balıklıihsaniye Mahallesinde kılınacak cenaze namazının ardından Balıklıihsaniye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Taziyeleriniz için;

Sedat Pınarbaşı (Oğlu) 0 532 504 39 95

VEFAT

Başpınar Mahallesinden Hendek’in ilk müftüsü Merhum Ali Niyazi Konuk’un kızı, Merhum Eczacı Kamil Cerrahoğlu’nun eşi, Profesör Fadlullah, Eczacı Ali Cerrahoğlu ve Gülsüm Azer’in annesi, Hanife Nezihe Cerrahoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 15:00’da Başpınar Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Taziyeleriniz için;

Ali Cerrahoğlu (Oğlu) 0 532 791 37 73