GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-01-2021 10:19   Güncelleme : 30-01-2021 10:19

KAYMAKAM ACIR'DAN AVCIL'A ZİYARET

Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, Özgenur Avcıl'ı ziyaret etti.

KAYMAKAM ACIR'DAN AVCIL'A ZİYARET

Hendek'in tek profesyonel bayan Muay Thai sporcusu ünvanını elinde bulunduran, Hendek Muay Thai Spor Kulübü Sporcusu Özgenur Avcıl'ı Hendek İlçe Kaymakamı Halil İbrahim Acır ziyaret etti.

Kaymakam Acır, şampiyon sporcunun sorunlarını, sıkıntılarını dinlerken yakın bir zamanda yapılacak şampiyonada ilçemizi temsil edecek Avcıl'a başarılar diledi.

Her zaman Hendek Kaymakamlığı olarak, sporun ve sporcunun yanında olduklarını ifade eden Kaymakam Acır; "Kötü alışkanlıklardan korunmanın tek yolu spor yapmaktır. Spor yapmayı çocuklarımıza aşılamayız, bu manada bu kıymetli şampiyon sporcumuzu ve onu yetiştiren hocalarını tebrik ediyorum." dedi.

Şampiyon Sporcu Özgenur Avcıl ise, Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır'ın kendisine yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Kaymakam bey bizi ziyarete gelerek çok mutlu etmiştir. Sayın Kaymakamımıza çok teşekkür ediyorum. Kendisine de ifade ettiğim gibi ilçemizin adını her platformda duyurmak için elimden gelini her zaman fazlasıyla yapacağım." dedi.

Ziyaret günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.