GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-02-2021 16:09   Güncelleme : 02-02-2021 16:53

AVCIL'DAN EMNİYET MÜDÜRÜ İLHAN'A ZİYARET

Hendek'imizin profesyonel Kickboks ve Muay Thai branjlarında şampiyon sporcusu Özgenur Avcıl'dan iade-i ziyaretler devam ediyor.

AVCIL'DAN EMNİYET MÜDÜRÜ İLHAN'A ZİYARET

Hendek Muay Thai Spor Kulübü Sporcusu Özgenur Avcıl kendisine destek  ve her zaman yanında olan; kurum idari amir ve müdürlerine iade-i ziyaretlerine devam ediyor.

Şampiyon Sporcumuz Özgenur Avcıl bu anlamda kendisine her zaman desteklerini esirgemeyen Hendek'in başarılı Emniyet Müdürü Şevket İlhan'ı hocası Erkan Yılmaz ile birlikte makamında ziyaret etti.

Sohbet havasında geçen ziyarette Avcıl, "Benden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen, sporu çok seven, her maçımı büyük bir dikkatle izleyen Hendek'imizin başarılı Emniyet Müdürü Şevket İlhan büyüğüme, her zaman yanımızda olduğundan ve katkılarından dolayı birkez daha sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

Hendek İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan ise, Özgenur Avcıl'ın yaptığı ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Kıymetli sporcumuzun yapmış olduğu ziyaret bizleri fazlasıyla mutlu etmiştir. Kendisini her zaman desteklediğimizi belirtir, spor hayatı boyunca çok daha başarılara imza atmasını temenni ediyorum." dedi.

Ziyaret sonunda Şampiyon Özgenur Avcıl, Hendek İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan'a plaket takdim ederek, kendisine ve tüm Hendek Emniyet Müdürlüğü personeline görevlerinde üstün başarılar diledi.

Başarılı sporcu Avcıl'ın ziyareti günün sonunda çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu.