GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-02-2021 12:24   Güncelleme : 03-02-2021 13:03

Beyza Ece Tokat Düzce Kaynaşlı'da ringe çıkıyor

Hendek Muay Thai Spor Kulübü sporcularından Beyza Ece Tokat, Düzce Kaynaşlı'da düzenlenecek olan turnuvada ringe çıkacak.

Beyza Ece Tokat Düzce Kaynaşlı'da ringe çıkıyor

Hendek Muay Thai Spor Kulübünün şampiyon sporcularından Beyza Ece Tokat Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde düzenlenecek olan King Of Kings (Kralların Kralı) organizasyonunda kick boks müsabakasına çıkıp, Hendek'imizi temsil edecek.

Çalışmalarına günde 3 antrenmanla devam eden sporcumuz Beyza Ece Tokat şunları söyledi. "Hocalarımın nezaretinde günde 3 antrenman yaparak bu turnuvaya hazırlanıyorum. Sıkı bir tempoda çok çalışarak bu maça hazırlanıyorum. Allah'ın izniyle bu müsabakadan da alnımızın akıyla ayrılıp, Hendek'e zaferle dönmek istiyorum." şeklinde konuştu.

Milli Takım ve Hendek Muay Thai Antrenörü Murat Tokat'ta şunları söyledi. "Hendek Muay Thai Spor Kulübü olarak pandemi kuralları çerçevesinde çalışmalarımıza aralıksız olarak devam ediyoruz. Beyza Ece bu müsabaka için hazırlıklarını günde 3 antrenman yaparak sürdürüyor. Çok iyi bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. İnanıyorum ki Beyza Ece bu maçı alacak ve biz ilçemize bu gururla döneceğiz." dedi.