GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-02-2021 21:02   Güncelleme : 13-02-2021 21:15

Başkan Yardımcısı Güngör'den Yerlikaya'ya Sürpriz Ziyaret

Hendek Belediye Başkan Yardımcısı ve TÜRKAY Yönetim Kurulu Başkanı Hızır Çağrı Güngör, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'yı makamında ziyaret etti.

Başkan Yardımcısı Güngör'den Yerlikaya'ya Sürpriz Ziyaret

Hendek Belediye Başkan Yardımcısı ve TÜRKAY Yönetim Kurulu Başkanı Hızır Çağrı Güngör, eski Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'yı makamında ziyaret etti.

Başkan Yardımcısı Güngör'ün, Gençlik ve Spor Bakanlığının destekleriyle Hendek'te yapımına başlanılıp sonrasında durdurulan, daha sonra da tekrardan inşaatına kaldığı yerden devam edilen, Beşiktaş'ın Hendekli eski Kulüp Başkanı merhum Süleyman Seba'nın adının verileceği spor kompleksi için Bakan Yardımcısı, eski Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Hamza Yerlikaya'yı ziyaret ettiği biliniyor.

Güreş camiasında, Bakan Yardımcısı Yerlikaya'ya yakınlığı ile bilinen Hendekli eski güreşçilerden Hasan Tahsin Yılmaz'ın bu ziyareti ayarladığı kulaktan kulağa konuşuluyor. Ziyaret sonrası Ankara'da çekilen hatıra fotoğrafı da bu ziyareti eski güreşçi Hasan Tahsin Yılmaz'ın tertiplediğini doğrulamaktadır.

Spor Bakan Yardımcısı Yerlikaya kendisinin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hızır Çağrı Güngör'ün kendisini ziyaret ettiğini ifade etmiştir.

Başkan Yardımcısı Güngör'ün yaptığı bu ziyaretin ilçemize spor anlamında nasıl yansıyacağını hep birlikte göreceğiz.