GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-02-2021 09:04   Güncelleme : 16-02-2021 09:04

MUHTAR SERBEST BELEDİYE GİBİ ÇALIŞIYOR

Hendek Esentepe Mahallesi Muhtarı Abdullah Serbest, kendi mahallesinin ve komşu mahallelerin yollarını açarak vatandaşlardan takdir topladı.

MUHTAR SERBEST BELEDİYE GİBİ ÇALIŞIYOR

Hendek Esentepe Mahallesinin çalışkan muhtarı Abdullah Serbest kendi mahallesinin yollarını açtığı yetmezmiş gibi birde üstüne komşu mahallelerin de yollarını açtı.

Muhtar Serbest arı gibi çalışıyor

Esentepe Mahallesi Muhtarı Abdullah Serbest, kendi mahallesinin yanı sıra Gündoğan Mahallesi, Akçayır Mahallesi ve Hacimbey Mahallesinin de yollarını açarak diğer muhtarlara örnek oldu.

Muhtar Serbest, "Ben çalışmayı çok seviyorum, sabah saat 07.00'da yol açma işlemine başladım. İlk olarak kendi mahallemin yollarını açtım. Sonra baktım komşu mahallelerin de yolları kapalı onları da açtım. Bizim amacımız hizmet, yeterki iş olsun eğer ki vatandaşlara bir nebze faydamız olacaksa her zaman elimizden ne geliyorsa seve seve yaparız" dedi.

Belediyeye tam not, bu sefer arandık

Esentepe Mahallesi Muhtarı Abdullah Serbest, "Geçen sefer belki kargaşaya gelmiş olabilir bilemiyorum ama yetkililer tarafından aranmamıştık. Fakat bu sefer kar yağışı başlar başlamaz telefonumuz çalmaya başladı. İlk olarak Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürü Ömer Salih Altun, sonrasında ise Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu tarafından arandık. Başkanla gerekli konuşmaları yapıp, fikir alışverişinde bulunduk. Sayın Belediye Başkanımız, yol açma konusunda her türlü desteğin verileceğini ifade ederek, kendisinin 7/24 telefonunun açık olduğunu bizlere beyan etti" dedi.