GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-02-2021 09:02   Güncelleme : 21-02-2021 09:57

HENDEK'İN YENİ SPOR KULÜBÜ HENDEK'E HAYIRLI OLSUN

Muay Thai Milli Takım Antrenörü Erkan Yılmaz hocanın önderliğinde (çocuklarınız çocuklarımızdır haydi çocuklar spora) sloganıyla Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi adıyla Hendek'te yeni bir Spor Kulübü kuruldu.

HENDEK'İN YENİ SPOR KULÜBÜ HENDEK'E HAYIRLI OLSUN

Muay Thai ve Kick Boks hocası Erkan Yılmaz'ın, Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi adıyla Hendek'te kurduğu Spor Kulübü, 24.02.2021 Çarşamba günü Hendek Yeni Kapalı Spor Salonunda antrenmanlarına başlayacaktır. Kulüp Başkanı ve antrenörü Erkan Yılmaz, Muay Thai, Kardiyo, Crossfıt ve Kilo Verme  antrenmanları ile bay, bayan, çocuk ve genç grubu, büyükler, yetişkin grubu olmak üzere özel, grup ve birebir derslerle değerli Hendeklilerin hizmetinde olacaktır.

Kulüp Başkanı ve Antrenörü Erkan Yılmaz; "Antreman seanslarımıza yaptığı profesyonel maçlarla yediden yetmişe Hendek'imizin sevgilisi haline gelmiş güleryüzlü, sempatik, Porfesyonel Muay Thai ve Kick Boks Sporcumuz Özgenur Avcıl'la gireceğiz. Pandemi sürecinde yasaklar yüzünden insanlarımız spordan uzak kalmak zorunda kaldı. Bunun için herkesi spor yapmaya davet ediyoruz" dedi.

Şampiyon Sporcu Özgenur Avcıl ise, "Yeni kurulan spor kulübünün Hendek ilçesine hayırlı olmasını ifade ederek herkesi Yeni Kapalı Spor Salonundaki antrenmanlarına beklediklerini" ifade etti.