GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-02-2021 10:56   Güncelleme : 24-02-2021 12:14

BAŞPEHLİVAN KAVAKÇI'DAN İNCİ'YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Başpehlivan Mahmut Kavakçı, Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevine atanan Eski Hendek Belediye Başkanı ve 25. Dönem Milletvekili Ali İnci'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BAŞPEHLİVAN KAVAKÇI'DAN İNCİ'YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Hendekli Başpehlivanlardan Başpehlivan Mahmut Kavakçı ve TGF Yağlı Güreş Yürütme Kurulu Başkanı, Tokatlı İş İnsanı Fezair Tatlıdil ile birlikte Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevine atanan Eski Hendek Belediye Başkanı ve 25. Dönem Milletvekili Ali İnci'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başpehlivan Kavakçı, yaptıkları ziyaretle alakalı olarak şunları söyledi. "Ali İnci Vekilimin yeri biz Pehlivanların gönlünde çok farklıdır. Sayın Vekilim Pehlivanlığın içinden gelmiş, yıllarca yağlı güreş camiasına maddi manevi hizmet etmiş bir spor adamı, bir siyasetçidir. Kendisinin bu göreve getirilmesi bizleri fazlasıyla mutlu etmiştir. Sayın Vekilimize hayırlı olsun demek üzere ziyarette bulunduk." dedi.

Kavakçı, kendisinin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şunları söyledi.

"25. Dönem Milletvekili Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığına atanan Sakarya Hendekli Ali İnci Bey'e, Tokatlı İş Adamı, güreşe ve güreşçiye her zaman hamilik yapan değerli abimiz, TGF Yürütme Kurulu Başkanımız Fezair Tatlıdil abimle hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk." ifadelerine yer verdi.