SPOR
Giriş Tarihi : 01-03-2021 09:07   Güncelleme : 01-03-2021 10:16

Şampiyon Sporcumuzun Rakibi Belli Oldu

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübünün Sporcusu Özgenur Avcıl'ın rakibi belli oldu.

Şampiyon Sporcumuzun Rakibi Belli Oldu

Organizatörlerin ince eleyip sık dokuduğu, aynı zamanda kaliteli maçları çıkaracak sporcuları eşleştire bilmek için uğraştığı bir organizasyonda Şampiyon Sporcumuz Özgenur Avcıl'ın rakibi belli oldu.

Rakip Hollandalı

Organizatörlerin büyük bir titizlikle orgazize etmeye çalıştıkları turnuvada Şampiyonun rakibi Hollandalı Nırmıne El Boushabatı oldu.

Erkan Yılmaz: Rakip sağlam bir rakip, bizde ona göre çalışıyoruz

Muay Thai Milli Takım Antrenörü ve Avcıl'ın antrenörü Erkan Yılmaz ise yaptığı açıklamada, "Rakibimiz Fas asıllı Hollandalı ve bu ekolle yetişmiş değerli sağlam bir sporcu, biz rakibimize saygı duyuyoruz ve çalışmalarımıza o doğrultuda aralıksız olarak devam ediyoruz" dedi.

Özgenur Avcıl: İlçemi en iyi şekilde temsil edip maçı kanacağım

Profesyonelde Şampiyon Sporcumuz Avcıl "Rakibimizin kim olduğunu öğrendikten sonra antrenörüm Erkan Yılmaz ile birlikte sporcuyu analiz etmeye başladık ve maçımızı kazanmak için o doğrultuda çalışmalara yön verdik. İlçemi, ilimi  ve ülkemi en iyi şekilde temsil edip maçımı kazanmak istiyorum" dedi.

Ayrıca Şampiyon Sporcu Avcıl, "Öncelikle her an her dakika destekleriyle yanımızda olan saygı değer  Hendek halkına, Hendek Kaymakamımız Sayın Halil İbrahim Acır'a Belediye Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu ve değerli yönetimine, Hendek İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Şevket İlhan'a, Gençlik ve Spor İlçe Spor Müdürümüz Süleyman Akıcı'ya, sivil toplum kuruluşlarımızın değerli başkanlarına, yanımızda olan herkese, beni öncesinde ve sonrasında yetiştirip emek veren bütün hocalarıma, antrenörlerime teşekkürlerimi sunuyor, yapacak olduğum müsabakamı televizyon ekranlarından takip edebileceğinizi hatırlatıyorum" diyerek, duygularını dile getirdi.