GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-03-2021 15:22   Güncelleme : 08-03-2021 15:22

Gelecek Partisi İlçe Teşkilatı Kadınlar Günü Mesaisinde

Gelecek Partisi İlçe Teşkilatı 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün kutlandığı bugün, teşkilat olarak bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Gelecek Partisi İlçe Teşkilatı Kadınlar Günü Mesaisinde

Gelecek Partisi Hendek İlçe Teşkilatı Kadınlar Gününde Başkan Musa Akıcı önderliğinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

İlk ziyaret Başkekim Ünal Küçükyılmaz'a;

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yaptığı ziyaretlerde, Gelecek Partisi Hendek İlçe Teşkilatı ilk olarak Hendek Devlet Hastanesinin kadın çalışanlarını ziyaret ederek karanfil takdiminde bulundu. Daha sonra Başhekim Ünal Küçükyılmaz'ı ziyaret eden Gelecek Partisi İlçe Başkanı Musa Akıcı ve beraberindekiler, Başhekim Küçükyılmaz'a hastanenin kadın çalışanlarına verilmek üzere karanfil bıraktılar.

Muhtar Tatarhan'ı unutmadılar!

Kadınlar Günü münasebetiyle sırasıyla ziyaretlerine devam eden Gelecek Partisi Hendek İlçe Teşkilatı, Hendek'in seçilmiş tek kadın muhtarı olan, Hendek Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesi Muhtarı Şükriye Tatarhanı evinde ziyaret ederek kendisine karanfil takdiminde bulundu.

Çalışkan Başkan dur durak bilmiyor!

Yaptığı çalışmalarla Hendek siyasetinde adından sıkça bahsettiren Gelecek Partisi Hendek Kadın Kolları Başkanı Dilek Acıbal, kadınlara özel kutlanan bugün de Hendek'in esnaf kadınlarını tek tek gezerek karanfil takdim etti.

Sosyal Sorumluluk Kapsamında her zaman yaptığı çalışmalarla partili ve partisiz her kesim tarafından takdir edilen Acıbal, İlçe Başkanı Musa Akıcı tarafından da çok başarılı bulunduğu gibi, partililer tarafından Musa Başkanın arkasındaki  güç olarak adlandırılıyor.