GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-03-2021 09:37   Güncelleme : 09-03-2021 14:57

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT:

Yenimahalleden ilçemiz eski esnaflarından Hüseyin Yıldız’ın eşi, Ahmet Kürşat Sekmen’in anaannesi, Tevfik Hacıoğlu’nun teyzesi, Kerim Yıldız’ın yengesi, tekelden emekli Mukaddes Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 12:00’da Yenimahalle Beştepeler Caddesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hüseyin Yıldız (Eşi) 0 539 419 73 18

VEFAT:

Şevketiye Mahallesinden Merhum Hamdi Özel’in oğlu, Hacı Rüştü Özel’in kardeşi, Şaban, Ekrem ve Adem Özel’in amcaları, Akçayır Mahallesi eski Muhtarı Saffettin Özel ve İlçemiz esnaflarından Berber Mehmet Tiryaki’nin kayınpederi, Resul Özel’in dedesi, Cemil ve Belediye Personeli Savaş Özel’in babaları, Ali Özel vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 12:00’da Şevketiye Mahallesinde kılınacak cenaze namazının ardından Şevketiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Savaş Özel (Oğlu) 0 543 416 23 47

VEFAT:

Bayraktepe Mahallesinden Hüseyin Bayındır’ın yeğeni, Mehmet Bayındır’ın kardeşi, Adnan ve İrfan Bayındır’ın amcaları, Tevfik Koşar, Hasan ve Mehmet Çokkahraman’ın dayıları, Rıdvan Yaşar, Furkan, Erhan, Numan ve Hakan Bayındır’ın babaları, ilçemiz esnaflarından Rıdvan Bayındır vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 17:00’da Bayraktepe Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Numan Bayındır (Oğlu) 0 537 899 50 55