SİYASET
Giriş Tarihi : 17-03-2021 08:35   Güncelleme : 17-03-2021 08:45

Gelecek Partisi Genel Sekreteri Kani Torun İl Başkanlığını ziyaret etti

Önceki hafta yönetim listesini ve geçtiğimiz hafta İl Başkanlık kurulunu medyada tanıtan Sevindik’i Gelecek partisi genel merkezden önemli isimler peş peşe ziyaret ediyor.

Gelecek Partisi Genel Sekreteri Kani Torun İl Başkanlığını ziyaret etti

TORUN: “Gelecek Partisi Sakarya İl Yönetim Kurulu ve İl Başkanlık Kurulunu tebrik ederek, Gelecek Sakarya’da sağlam,dolu dolu bir kadro görüyorum.Ve bu kadro ile Sakarya’da çok başarılı olacağınıza inanıyorum” dedi.
 
Partisinin, Fatih Sevindik Başkanlığında il başkanlık Kurulu,Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe başkanları ve partililer ile bir araya gelen Gelecek Partisi Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Genel Sekreteri Kani Torun; Ak Parti için “5 yıldır patinaj yapan geriye giden bir parti. 3 Y (3Y ile mücadele) ile iktidara gelen AKP, 3 Y olarak tam tersi ile hareket ediyor. Mecliste olmayan Parti ile koolisyon yapıyor,” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Ayrıca yol ve köprü ücretlerine de değinen Torun; ”İstanbul'dan buraya gelene kadar 70 TL otoban parası ödedim. Sürekli gelen giden için çok fazla. Hatta Avrasya tüneli yine öyle. Aylık bir asgari ücrete tekabül ediyor. Büyük bir soygun var. Geleceğimiz ipotek altında.” diyerek önemli sorunlara değindi.

TORUN; ”Yurdumuz da seçim olduğunda, Ahmet Davutoğlu önderliğinde partililerimiz ile birlikte Gelecek kervanını hedefe vardıracağız.” diyerek Gelecek Partisinin açıkladığı temiz siyaset belgesi, güçlendirilmiş parlementer sistemi  ve genel merkez çalışmaları hakkında partililere bilgiler aktardı.

Ziyarete Parti Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreter Yardımcısı Nuray Sağıroğlu ile katılan Genel Sekreter Kani Torun Sakarya’ya daha sık ziyarete geleceklerini çalışmaları yakından takip edeceklerini belirtti.

Öte yandan İl Başkanı Fatih Sevindik tarafından, Genel Sekreter Kani Torun’a, İl teşkilatı adına plaket taktim edildi.