GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-03-2021 09:43   Güncelleme : 25-03-2021 10:22

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT:

Mahmutbey Mahallesinden Merhum Ahmet Acar’ın oğlu, Turan Acar’ın ağabeyi, Reyhan Acar vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 12.00’da Mahmutbey Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yılmaz Ardahan (Yeğeni) 0 533 515 18 34

VEFAT:

Gümüşova Kızılüzüm Köyünden Merhum Adem Şefik’in oğlu, Ali, Mustafa ve Merhum Yakup Şefik’in kardeşi, Muhammet, Muammer, Ümit ve Emrah Şefik’in babası, Recep Şefik vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 10.00’da Gümüşova Fatih Mahallesinde kılınacak cenaze namazının ardından Kızılüzüm Köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Muhammet Şefik (Oğlu) 0 537 810 53 67

VEFAT:

Aslen Hendekli olup Antalya'da ikamet eden Mustafa siner’in oğlu, Yaşar, Şaban, Ali, Celal, Sezai ve Meryem siner’in kardeşleri, Tuncay ve Turgay Siner’in babaları, Belediyemiz Personeli Müslüm Semiz ve Erdoğan Bakır’ın kayınpederi, Resul, Vahdettin, Cevdet ve Osman Siner’in amcasınınoğlu, Merhum Cemil Keleş’in damadı, Harun ve İsmail Keleş’in kayınçoları, Recep Siner vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 11.00’da Bayraktepe Mahallesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Müslüm Semiz (Kayınpederi) 0 537 411 84 48

VEFAT:

Aslen Dededüzü Köyünden olup, ilçemiz Rasimpaşa Mahallesinde ikamet eden, Merhum Ali Dinç’in oğlu, Merhum Nihat Dinç’in ağabeyi, Yusuf Öz ve Ümit Kuru’nun kayınpederi, Mehmet, Ahmet, Hasan, Ali, Aydın ve Murat Dinç’in babası, Turgut, Erol ve Mustafa Dinç’in amcası, emekli İmam Hatip Hafız Mustafa Dinç vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 15.30’da Rasimpaşa Mahallesi Esenler Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Kazimiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Murat Dinç (Oğlu) 0 541 547 81 72