GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-03-2021 14:09   Güncelleme : 29-03-2021 14:09

İNCİ'DEN TAŞPINAR'A ZİYARET

Ali İnci, eski yağlı güreşçilerden Fevzi Taşpınar'ı evinde ziyaret etti.

İNCİ'DEN TAŞPINAR'A ZİYARET

Hendek'te 4 dönem Belediye Başkanlığı görevinde bulunmuş, ardından da 25. dönem Milletvekilliği görevinde bulunup Sakarya'yı mecliste temsil eden ve şimdi de genel merkez kararıyla Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Ali İnci, Hendek'in eski yağlı güreşçilerinden olan Fevzi Taşpınar'ı evinde ziyaret etti.

Yıllarca Hendek'in adını er meydanlarında yaptığı güreşlerle Türkiye'nin her vilayetinde duyuran Taşpınar, İnci'nin yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Yağlı güreşin Hendek'te ki ilk kurucularından olan Sayın Ali İnci'nin evimde beni ziyaret etmesinden dolayı çok mutlu oldum. Pehlivanlıkta vefa çok önemlidir. Sayın Vekilime teşekkür ediyorum" dedi.

Ali İnci ise, "Fevzi Taşpınar'ın da dediği gibi biz Pehlivanlar için vefa çok önemli bir oldudur. Elbetteki bir birimizi ziyaret edip hasbihal edip sohbet edeceğiz. Fevzi ile az dualı çayırlarda az kispet giyip kol bağlamadık. Ben kendisine misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Ziyaret, içilen çayların ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.