GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-03-2021 07:36   Güncelleme : 30-03-2021 07:36

İNCİ VE AYKIRI GADDAR SÜLEYMAN'I ZİYARET ETTİ

Ali İnci ve Başpehlivan Süleyman Aykırı, eski yağlı güreş ustalarından Gaddar Süleyman lakaplı Süleyman Atabek'i ikamet ettiği Pınarlı Mahallesindeki evinde ziyaret etti.

İNCİ VE AYKIRI GADDAR SÜLEYMAN'I ZİYARET ETTİ

Hendek'te 4 dönem Belediye Başkanlığı görevinde bulunmuş, ardından da 25. dönem Milletvekilliği görevinde bulunup Sakarya'yı mecliste temsil eden ve şimdi de genel merkez kararıyla Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Ali İnci ve Kırkpınar Başpehlivanlarından Hendekli Süleyman Aykırı ile birlikte Gaddar Süleyman lakaplı Süleyman Atabek'i evinde ziyaret etti.

İnci ev ziyaretlerine devam ediyor

Yağlı güreşin içinden gelmesi hasebiyle güreş camiası tarafından da çok iyi bilinen Ali İnci, Başpehlivan Süleyman Aykırı ile birlikte, yıllarca Hendek'in adını tüm Türkiye'ye duyuran ve şu anda rahatsızlığı sebebiyle bir süredir evinde tedavisine devam edilen Süleyman Atabek'i ziyaret edip, güreş üzerine hoş sohbet ettiler.

Önce Taşpınar, sonrasında Atabek

İlk ziyaretini eski yağlı güreşçilerden Fevzi Taşpınar'a yapan İnci, gününü pehlivanlara ayırdı ve sonrasında yıllarca yağlı güreşe hizmet etmiş, hayatını yağlı güreşe adamış Gaddar Süleyman lakaplı Süleyman Atabek'i ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Süleyman Atabek, şunları söyledi. "Sayın Ali İnci ve çırağım olan Başpehlivan Süleyman Aykırı'nın beni ziyaret etmelerinden dolayı son derece mutlu oldum. Kendilerine teşekkür ediyorum. Allah işlerini, güçlerini rast getirsin" dedi.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.