GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-04-2021 16:02   Güncelleme : 04-04-2021 16:02

Karagöz Kardeşler'in büyüğü Abdullah Karagöz dünya evine girdi

Hendek'li Pehlivanlardan Karagöz Kardeşlerin büyüğü, büyük orta pehlivanı Abdullah Karagöz dünya evine girdi.

Karagöz Kardeşler'in büyüğü Abdullah Karagöz dünya evine girdi

Hendek'li Pehlivanlardan Karagöz Kardeşlerin büyüğü, büyük orta pehlivanı Abdullah Karagöz, ikamet ettiği Balıklı Mahallesindeki hanesinde, Pandemi kuralları çerçevesinde düzenlenen sade bir törenle dünya evine girdi.

İlçemizi en iyi bir şekilde Tarihi Edirne Kırkpınar Güreşlerinde ve çeşitli illerde yapılan yöresel güreşlerde temsil eden Karagöz Kardeşler'in büyüğü Abdullah Karagöz, doğma büyüme Trabzon'lu olup Trabzon'da ikamet eden Burcu Karagöz ile hayatını birleştirdi.

Aynı zamanda damat Abdullah Karagöz, Balıklı İhsaniye Mahallesi Muhtarı Ahmet Karagöz'ün büyük oğludur. Babanın Muhtar olması hasebiyle geniş bir çevreye sahip olan aileyi bu anlamlı günlerinde ilçe protokolü de yalnız bırakmadı.

Genç çiftleri bu mutlu günlerinde, Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ali İnci, Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Av. Hasan Serdar Baykal, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Tüm Muhtarlar Dernek Başkanı Emin Kula, Pınarlı Mahallesi Muhtarı Halil Kahveci, yağlı güreşçilerden Hendek'li Başpehlivan Süleyman Aykırı, Gazanfer Kahveci, Metin Alpaslan Temizce, Karapürçek'li Pehlivanlardan Mustafa Çelik, Rıdvan Kaya ve Alparslan Tekmen yalnız bırakmadı.

Genç çiftler, bu anlamlı günlerinde mutluluklarına tanık olmalarından dolayı, cemiyetlerine iştirak eden herkese teşekkür ettiler.