GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-04-2021 09:20   Güncelleme : 07-04-2021 09:20

Gelecek Partisi'nde Özcan Kam rüzgarı

Çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren Gelecek Partisi Sakarya İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Özcan Kam; partisin Kaynarca ve Karasu İlçe teşkilatını ziyaret ederek; istişarelerde bulundu.

Gelecek Partisi'nde Özcan Kam rüzgarı

İlk ziyaret Kaynarca'ya

İlk ziyaretini Kaynarca ilçesini gerçekleştiren Gelecek Partisi Sakarya Teşkilat Başkanı Özcan Kam; İlçe Başkanı Hikmet Civelek ve Başkan yardımcıları ile biraraya gelerek; ilçe hizmet binasının tutulması ve ilçe bina içerisine gerekli araç gereçle ile ilgili çalışma başlattı. Başkan Kam; Kaynarca'da Gelecek Partisi'ne gönül veren ve hizmet etmek isteyen vatandaşların İlçe Başkanı Hikmet Civelek ile irtibata geçilmesini istedi.

Karasu'da incelemelerde bulundu

Ardından Karasu ilçesine hareket eden Teşkilat Başkanı Özcan Kam; ilçeye yeni atanan Gelecek Partisi İlçe Başkanı Salim Direk ve partiye gönül veren vatandaşlar ile yeni tutulan parti binasında incelemelerde bulunarak; iç dizaynı için gerekli çalışmalara öncülük etti. İlçe Başkanı Salim Direk ve yönetimi Karasu ilçesinde Gelecek Partisi'nin hizmet anlamında halkın sesi olacağını dile getiren Teşkilat Başkanı Özcan Kam; Fatih Sevindik Başkanlığı’nda Sakarya İl Teşkilatı olarak tüm ilçe atamalarını en kısa zamanda bitireceklerini söyledi.