GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-04-2021 07:56   Güncelleme : 12-04-2021 07:56

Seyir halindeki işçi servisi korkuttu

Hendek İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde, Uzuncaorman Mahallesinde 21.40 sıralarında meydana gelen araç yangını korkuya sebep oldu.

Seyir halindeki işçi servisi korkuttu

Edinilen bilgilere göre, gece vardiyasına gidecek olan çalışanları almak için sakarya Hendek Uzuncaorman Mahallesinden Hendek istikametine hareket halinde olan araç  D-100 karayolu üzerinde bir anda alev aldı.

Hendek Uzuncaorman Mahallesi sınırlarında 21.40 sularında sıralarında  Y.G. isimli kişinin yönetimindeki 54 S 2*** plakalı otobüs yolcuları almak için Hendek istikametine doğru yöneldiği sırada, araç seyir halinde iken bir anda araçtan duman çıktığını fark etti.

Dumanları artması üzerine araç sürücüsü Y.G. tarafından Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hendek İtfaiye Grup Amirliğine bilgi verilmesinin ardından olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yanmakta olan otobüse müdahale ederek, yangını daha fazla büyümeden önledi.

Yaşanan olay esnasında herhangi bir yaralanma olmazken, 54 S 2*** plakalı araçta maddi hasar meydana geldi. Otobüsün elektrik arızasından dolayı tutuştuğu belirtildi.