Hendek Güncel
HV
06 EKİM Perşembe 02:03
Advert Advert Advert Advert Advert

2021-2022 YILI OLGUNLAR TURNUVASI 1. HAFTA PROGRAMI

2021-2022 YILI OLGUNLAR TURNUVASI 1. HAFTA PROGRAMI:

SPOR
Giriş Tarihi : 29-06-2022 13:43
2021-2022 YILI OLGUNLAR TURNUVASI 1. HAFTA PROGRAMI

TARİH

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

29.06.2022 ÇARŞAMBA

22:00

BÜZTAŞ BETON-SEZGİN OFSET

AYDINLI TİCARET

GEÇ OLGUNLAR 

A GURUBU

29.06.2022 ÇARŞAMBA

23:00

SAKARYA FK.CUMHUR ÇELIK

TÜRK METAL SENDIKASI

OLGUNLAR  

A GURUBU

         

30.06.2022 PERŞEMBE

20:00

BAŞAK  TRAKTÖR

NARİN SİMİT

GENÇ OLGUNLAR 

 B GURUBU

30.06.2022 PERŞEMBE

21:00

BERK YAPI AKYAZISPOR

GÜN İNŞAAT

TECRÜBELİLER

30.06.2022 PERŞEMBE

22:00

BATU BALIK

ERİŞ YEM-VESPRO

GENÇ OLGUNLAR

C GURUBU

30.06.2022 PERŞEMBE

23:00

SAKARYA YARENLER

YAYMAK MAKINA BOSNA

OLGUNLAR   

 B GURUBU

         

01.07.2022 CUMA

20:00

CARDEL ENERJİ A.Ş.

BAYRAK AĞAÇ ANONİM ŞİRKETİ

GENÇ OLGUNLAR

C GURUBU

01.07.2022 CUMA

21:00

ERENLER OLGUNLAR RECEP ACAR 2. EL TİC.

SERDIVAN GOLD

OLGUNLAR  

B  GURUBU

01.07.2022 CUMA

22:00

SAKARYA KUYUDIBI SAVAŞTAŞ GURUP

FERİZLİ BELLONA-İZMİRLİ GAYRIMENKUL

GENÇ OLGUNLAR 

 D GURUBU

01.07.2022 CUMA

23:00

TOWERLİFT ASANSÖR

CİGERCİ SOFUOĞLU

GENÇ OLGUNLAR 

 E GURUBU

         

02.07.2022 CUMARTESİ

20:00

LİMAS GURUP

A.S.K.F.

 

TECRÜBELİLER

02.07.2022 CUMARTESİ

21:00

CİHANOĞLU TEL ÇİT.SANAYİİ

MURAT EĞİTİM KURUMLARI

GEÇ OLGUNLAR 

A GURUBU

02.07.2022 CUMARTESİ

22:00

ADA ESER YAPI

TÜRK METAL SENDIKASI

GENÇ OLGUNLAR 

 B GURUBU

02.07.2022 CUMARTESİ

23:00

SAKARYA EMNIYET

DİNDAROĞLU GROUP

GENÇ OLGUNLAR 

 D GURUBU

         

03.07.2022 PAZAR

20:00

TOPÇUOĞLU KOLTUK

SAKARYA DOĞAL TAŞ DÜNYASI

GEÇ OLGUNLAR 

A GURUBU

03.07.2022 PAZAR

21:00

KOCAALİ ABATAY YAPI

URGANCIOĞLU PAMUKOVA

GENÇ OLGUNLAR 

 E GURUBU

03.07.2022 PAZAR

22:00

EGAŞ MÜHENDİSLİK

TÜRK YAPI BARDAK PAZARI .COM.

OLGUNLAR  

A GURUBU

03.07.2022 PAZAR

23:00

KILIÇOĞLU OTOMOTIV

SAKARYA F.K. TURAB MAKINA

OLGUNLAR   

 B GURUBU

         

04.07.2022 PAZARTESİ

20:00

SBM.UPS.SUN SOLAR

ÖZ ADA SİGORTA

GENÇ OLGUNLAR   

 B GURUBU

04.07.2022 PAZARTESİ

21:00

İZREK A.Ş.

SAKARYA BİL KOLEJİ

GENÇ OLGUNLAR

C GURUBU

04.07.2022 PAZARTESİ

22:00

BİES CAFEE

ARSLAN İNŞAAT

GENÇ OLGUNLAR 

 D GURUBU

04.07.2022 PAZARTESİ

23:00

AKBELDE A.Ş.

TÜRKOĞLU TİCARET

TECRÜBELİLER

         

05.07.2022 

SALI

20:00

YAYMAK MAKINA BOSNA

ERENLER OLGUNLAR RECEP ACAR 2. EL TİC.

OLGUNLAR  

B  GURUBU

05.07.2022 

SALI

21:00

VİEN YAPI İHL MEZUNLARI

HENDEK SARILAR FINDIK

OLGUNLAR  

A GURUBU

05.07.2022

SALI

22:00

TARAKLI KAZIM USTA

İSTANBUL DOĞUŞ GOLD

GENÇ OLGUNLAR 

 B GURUBU

05.07.2022 

SALI

23:00

SERKAN AYDIN SAÇ EKİMİ

CİHANOĞLU TEL ÇİT.SANAYİİ

GEÇ OLGUNLAR 

A GURUBU

 

Cemil Tekin

AdminAdmin

YORUMLAR