SİYASET
Giriş Tarihi : 04-05-2021 17:42   Güncelleme : 04-05-2021 18:55

BAŞKAN GÜDÜ'NÜN SORULARINA CEVAP GELECEK Mİ?

Deva Partisi Hendek İlçe Başkanı Fatih Güdü, ilçe gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

BAŞKAN GÜDÜ'NÜN SORULARINA CEVAP GELECEK Mİ?

Değerli Hendekliler;

24 Ekim tarihinde 1. Olağan İlçe Kongremiz esnasında yapmış olduğum açılış konuşmasında iki konudan bahsetmiştim. Birinci konu ilçemizde doğru olan, ilçemize faydası olan her kurum, konu ve kişinin yanında olacağımız idi. Bugüne kadar bu konudaki duruşumuzdan vazgeçmedik. Doğru olduğunu düşündüğümüz tüm işlere doğrudur dedik, imkanlarımız doğrultusunda destek verdik. Yanlış gördüklerimizi ise, “neden yanlış olduğunu belirterek“ yanlış olduğunu dile getirdik. Bu konularda yapılan doğru ve yanlışları zaman ortaya çıkaracaktır. Tıpkı o gün ikinci söylemimizde belirttiğimiz durumun bugün iyice gün yüzüne çıkması gibi.

Peki neydi o söylemimiz; Hendek`in bir kör dövüş içerisinde olduğu, çeşitli kişi ve grupların kişisel hedefleri ve hırslarını Hendek`in menfaatinin önüne koyduğunu ve bunun ilçemize zarar verdiğini belirttik. Bugün ilçe gündemini meşkul eden tartışmalar ile bir kez daha haklı çıkmanın üzüntüsünü yaşamaktayız. Bugün ilçemiz gündeminde yer alan SASKİ İlçe Şube Müdürü`nün görevden alınması ve İlçe Eminyet Müdürlüğü`nün taşınma işlemlerinin durdurulması konularında adı geçen siyasi kişi ve kurumları konu ile ilgili aşağıdaki soruları soruyor ve ivedilikle açıklama yapmaya davet ediyoruz.

- Saski İlçe Şube Müdürü`nün görevden alınması ile bir alakanız var mıdır? Var ise ne sebep ile ve hangi sıfat ile bu işlemi yaptırdınız.

- İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının taşınması ile alakalı engel olmaya çalışmanızın sebebi nedir? Sebebiniz her ne ise madem böyle bir sebebiniz vardı, ilgili binaya 3.5 Milyon TL harcanmadan önce neden gündeme getirmediniz?

Eğer bahsi geçen konular ile ilgili bir alakanız bulunmuyor ise neden bunu dile getirerek üzerinizden   algı yapılmasına müsaade ediyorsunuz ve bu algı kimlerin işine yarıyor?

Daha önce söylediğimiz gibi ilçe teşkilatımız olarak ilçemize faydası olacak her konuya desteğimizi sürdüreceğimiz gibi ilçemize zararı olacak tüm konuların karşısında yer almaya devam edeceğiz.

Saygılarımla;

Fatih Güdü

Demokrasi ve Atılım Partisi Hendek İlçe Başkanı