GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-05-2021 10:17   Güncelleme : 06-05-2021 10:17

Başkan Kadir Yağlı ve ekibi SASKİ Hendek Şube Müdürüne sahip çıktı

Geçtiğimiz günlerde görevden alınan SASKİ Hendek Şube Müdürü Ali Osman Gürsoy için Hendek Tüm Muhtarlar Derneği tarafından bir basın açıklaması yapıldı.

Başkan Kadir Yağlı ve ekibi SASKİ Hendek Şube Müdürüne sahip çıktı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığına bağlı olarak çalışan Hendek SASKİ Müdürü Ali Osman Gürsoy’un, ilçemizdeki görevine beklenmedik bir şekilde son verilmesi Muhtarlar olarak bizler tarafından büyük üzüntü ve şaşkınlık ile karşılanmıştır.

Biz Mahalle Muhtarlarının önceliği temsilciliğini yaptığımız Mahallelerimize hizmet götürebilmektedir. İlçemizde görev yaptığı süre içerisinde Mahalle Muhtarlarımızla ikili ilişkilerde oldukça başarılı olan, görev bilinci ile hareket eden SASKİ Müdürümüz Ali Osman Gürsoy’dan Mahalle Muhtarları olarak ilçemize sağladığı katkılar ve hizmetlerinden dolayı fazlısıyla menun ve kendisine müteşekkiriz.

Konuyla ilgili Tüm Hendek Muhtarlar Derneği Yönetimi olarak SASKİ Genel Müdürü Sayın Yiğit Turan’ı Makamında ziyerette bulunduk her nekadar bu olanlara anlam veremesekte, konun en kısa sürede çözüme kavuşturularak ilçemize yapılan ve yapılacak olan hizmetlerin kaldığı yerden devam etmesinin sağlanacağına inancımız tamdır.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur...

 

Tüm Hendek Muhtarlar Derneği Yönetim ve Muhtarlar Adına Başkan Kadir Yağlı