SPOR
Giriş Tarihi : 13-05-2021 21:10   Güncelleme : 13-05-2021 21:43

TGF BAŞKANI MUSA AYDIN’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

TGF BAŞKANI MUSA AYDIN’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Başkan Aydın mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak; milletçe, bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz.

Bayramlar, sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimiz için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsattır. Bayramın, Terörist ülke İsrail'in saldırısı altında olan Filistin başta olmak üzere, İslam coğrafyasında, acı içinde, umutsuzluk içinde, gözyaşları içinde yaşamak durumunda olan kardeşlerimizin yaralarına merhem olmasını, bu vahşetin bir an evvel sona ermesini Yüce Allah’tan temenni ediyorum.

Bu bayram da tıpkı geçen sene olduğu gibi Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında, sokağa çıkma kısıtlaması olacağından dolayı Ramazan Bayramını yine biraz daha buruk kutlayacağız. Dolayısıyla sevdiklerimizle bir araya gelemeyeceğiz. Fakat iletişim ve teknoloji çağı olan günümüzde, uzaklıkların bir telefon kadar yakın olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu bayram sevdiklerimizle kucaklaşıp sarılamasakta hepimizin sağlığı için iletişim imkanlarıyla buluşacak ve daha güzel günler için devletimizin belirlemiş olduğu kurallara uyacağız. Ülkemizi ve dünyayı sarsan salgın dolayısıyla yaşadığımız zor günleri hep birlikte atlattığımız, sosyal mesafe engelini aştığımız ve tekrar kucaklaştığımız bayramları yaşamak en büyük temennimizdir.

Bu vesileyle, Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyor; bu mübarek bayramın, bizleri her zamankinden daha çok birbirimize yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirmesini temenni ediyorum.”

 

Musa Aydın
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı