SPOR
Giriş Tarihi : 24-05-2021 11:08   Güncelleme : 27-05-2021 14:18

İŞTE KARAPÜRÇEK İŞTE MUSTAFA ÇELİK

Antalya Kumluca'da düzenlenen Kumluca Belediyesi Yağlı Güreşleri sona erdi. Karapürçek Belediyesi Yağlı Güreş Takımının sporcusu Serdar Yıldırım kendi boyunda Şampiyon oldu.

İŞTE KARAPÜRÇEK İŞTE MUSTAFA ÇELİK

Antalya Kumluca'da düzenlenen Kumluca Yağlı Güreşlerinde, Karapürçek Belediyesi Yağlı Güreş Takımının sporcusu Serdar Yıldırım kendi boyunda Şampiyon oldu.

2 yıl aradan sonra ilk olarak düzenlenen Kumluca Güreşlerine yine Karapürçek ilçesinin yağlı güreş takımı damgasını vurdu. Yıllardır yapılan organizasyonlarda minik 1 boyundan dün mücadele ettiği küçük orta küçük boy'a kadar ambargo koyan Serdar Yıldırım yine bizleri şaşırtmadı ve alışılagelmiş şampiyonluklarına bir yenisini daha ekleyerek küçük orta büyük boyda tüm rakiplerini yenerek şampiyon oldu.

71 sporcunun arasından tüm rakiplerini yenerek şampiyon olan Serdar Yıldım, bundan sonra yapılacak olan müsabakalarda ilimizi büyük orta boyunda temsil edecek.

Ayrıca, Karapürçek Belediyesi Yağlı Güreş Takımı Antrenörü Mustafa Çelik'in minik 2 boyunda güreşen oğlu Fahrettin Adil Çelik de boyunda final yaparak 2. olmuş bir üst boyda güreşmeye hak kazanmıştır.

Tecrübeli hoca Mustafa Çelik, "Bizlere destek olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum" diyerek, önümüzdeki günlerde yapılacak olan güreşlerde "herkes Karapürçek takımının neler yaptığını görecek, herkes bizi izlesin" ifadelerinde bulundu.