GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-05-2020 12:04   Güncelleme : 19-05-2020 12:04

AHMET SOFUOĞLU'DAN 19 MAYIS VE KADİR GECESİ MESAJI...

Sofuoğlu İnşaat, Yapı ve Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sofuoğlu yayınladığı mesajla herkesin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını ve idrak etmekte olduğumuz Kadir gecesini kutladı.

AHMET SOFUOĞLU'DAN 19 MAYIS VE KADİR GECESİ MESAJI...

19 MAYIS MESAJI...

Zaferlerle dolu bir geçmişe sahip olma gururunun, Atatürk'ün gençlere armağan ettiği bu Bayramda bir kez daha yaşıyoruz.

Mustafa Kemal Atatürk'ün 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıkması, milletimiz için yeni ve dinamik bir sürecin temellerini atmıştır. Bu tarihi adımın nihai hedefini her ferdin özgür iradesiyle ülkenin geleceğinde söz sahibi olduğu modern ve bağımsız bir devletin kurulması oluşturmuştur.  Milletimiz bunu tesadüfler sonucu değil, stratejik ve akılcı adımlarla, öngörülü yaklaşımlarla ve büyük fedakarlıklarla başarmıştır.

19 Mayıs aynı zamanda, dünü, bugünü ve geleceği birlikte kucaklayan ileri görüşlü bir adımdır.

19 Mayıs'ın gençlere bayram olarak armağan edilmesi, gençlere verilen değerin yanı sıra, Atatürk'ün ve onun şahsında milletimizin size olan inancını da ortaya koymaktadır. Çünkü sizler bu ülkenin umudu ve geleceğisiniz. Varlığınız milletimiz için çok şey ifade etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle aziz Türk Gençliğinin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

 

KADİR GECESİ MESAJI...

"Her kim imanından dolayı ve mükafatını Allah'tan umarak Kadir Gecesini İhya ederse, geçmiş günahları af olur" Hz Muhammed (sav)

İslam Topraklarında akan kanın ve gözyaşının dinmesi, geçmiş günahlarımızın af olması dileklerimle, Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'nde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.Tüm İslam Aleminin Kadir Gecesi Mübarek olsun.

 

AHMET SOFUOĞLU - SOFUOĞLU İNŞAAT, YAPI VE ENERJİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI