GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-05-2020 16:51   Güncelleme : 19-05-2020 17:38

Efsane ağa İdris Caymaz'dan Kadir Gecesi ve 19 Mayıs kutlaması

Tarihi Akyazı Akbalık Yağlı Güreşlerinin Efsane Güreş Ağası İdris Caymaz yayınladığı mesajla, Kadir Gecesi ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutladı.

Efsane ağa İdris Caymaz'dan Kadir Gecesi ve 19 Mayıs kutlaması

KADİR GECESİ MESAJI...

Ramazan ayının sonuna yaklaştığımız mübarek Kadir Gecesi, huzur, sevgi, hoşgörü ve refah ikliminin hakim olduğu, çatışma, kin, nefret gibi duyguları geride bırakmamıza vesile olsun.

Kadir Gecesi, bütün iç çatışma alanlarını kapatıp, birbirimize tahammül, yardımlaşma, dayanışma ve zorlukları elbirliği ile aşma iradesi gibi halisane duyguların bu toprakların ve bu coğrafyanın her noktasıda yerleşmesine, vesile olsun.

Kadir Gecesinin, bütün çocuklarımızın gelecekten umutlu olduğu, hiçbir annenin yüreğinin sızlamadığı bir Türkiye’ye vesile olması dileğiyle, tüm islam aleminin Kadir Gecesini en içten dileklerimle kutlarım.

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI...

19 Mayıs 1919'da Samsun'da ilk meşalesi yakılan bağımsızlık mücadelesinin, vatanı için canını vermeye hazır imanlı ve inançlı bir gençlik sayesinde destansı bir zafere dönüştü. Gençlik, bir milletin geleceğidir. Yarından emin olabilmek ve geleceğe umutla bakabilmek için en büyük yatırımın gençliğe yapılması gerekir.

Bugün de millet olarak birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek bölücü, ekonomik ve ahlaki teröre geçit vermememiz gerekiyor. Türkiye'nin tam bağımsız ve güçlü bir ülke olması için yeniden bir milli seferberlik ruhunun canlandırılması gerekiyor. Bu ruhun canlanmasında Türkiyenin geleceği olan gençlerimize büyük görev düşüyor.

Bu duygu ve düşüncelerle Gençlerimize armağan edilen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutlarım.

 

İDRİS CAYMAZ - AKYAZI AKBALIK YAĞLI GÜREŞLERİ EFSANE AĞASI