GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-06-2021 15:56   Güncelleme : 08-06-2021 15:56

ALİŞAN'DAN DEMİREL'E ZİYARET

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan, Hendek Esnaf Sanatkarlar Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Mehmet Demirel'i ziyaret etti.

ALİŞAN'DAN DEMİREL'E ZİYARET

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan, Hendek Esnaf Sanatkarlar Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Mehmet Demirel'i dernek binasında ziyaret etti.

Yapılacak olan seçimler öncesinde destek ziyaretleri kapsamında Hendek'e gelen SESOB Başkanı Hasan Alişan, Demirel'in yanındayız mesajı verdi.

Başkan Alişan, ziyaret esnasında orada bulunan esnaflara ithafen yaptığı konuşmasında; "Ben Hendekliyim yarın öbür gün ölürsem Hendek'e gömüleceğiz. Onun için Hendek Esnafının her zaman yanındayız. Ben Hendek Esnaf ve Sanatkarlarına verilecek kredi için olağanüstü çaba gösteriyorum, bundan emin olabilirsiniz. Devlet herkesten büyüktür, biz devletten güçlü değiliz, devletimiz gerekeni yapıp esnafımıza sahip çıkacaktır." dedi.

İki adayın yarışacak olduğu Hendek Esnaf Sanatkarlar Kefalet ve Kredi Kooperatifi seçimlerinde, mevcut başkan Demirel'in karşısında rakip olarak Mehmet Kara bulunuyor.