SPOR
Giriş Tarihi : 09-06-2021 18:56   Güncelleme : 09-06-2021 18:56

İŞ ADAMI ETHEM SANCAK'DAN GÜREŞÇİLERE DESTEK

Ünlü iş adamı Ethem Sancak bugün Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın'la ülkemizi 2020 Tokyo Olimpiyatlarında temsil edecek olan Kerem Kamal ve Evin Demirhan'ı misafir etti.

İŞ ADAMI ETHEM SANCAK'DAN GÜREŞÇİLERE DESTEK

Ünlü iş adamı Ethem Sancak bugün Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın'la ülkemizi 2020 Tokyo Olimpiyatlarında temsil edecek olan Kerem Kamal ve Evin Demirhan'ı misafir etti. Türk güreşini yakından takip ettiğini belirten Ethem Sancak, kendisi gibi Siirt'li olan Kerem Kamal ve Evin Demirhan'a başarılar diledi. Güreşin Atasporumuz olduğunu belirten Ethem Sancak, "Ata Sporumuz olan güreşi küçüklüğümden beri çok yakından takip ediyorum. Güreş özellikle son yıllarda uluslararası alanlarda ülkemizi en başarılı temsil eden branş. Alınan madalyalarla her zaman gurur duyuyorum. Olimpiyatlarda bizi temsil edecek olan iki hemşerim Kerem ve Evin'e elimden geldiğince destek olacağım. Ama bu bir başlangıç olsun. Bundan sonra tüm milli güreşçilerimize ve Türkiye Güreş Federasyonuna destek olmaya devam edeceğim." dedi.

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ise Ethem Sancak'a teşekkür ederek, "Güreş bizim Ata sporumuz. Olimpiyatlarda ülkemize en fazla madalya kazandıran branşımız. Tokyo'ya da bunun bilincinde gidip ülkemize madalyalar kazandırmak istiyoruz. Sizin gibi değerli iş adamlarının destekleriyle başarılarımız daha da artacak. Türk güreşine verdiğiniz büyük destekten dolayı teşekkür ederiz" şeklinde konuştu.