GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-06-2021 21:10   Güncelleme : 10-06-2021 21:10

Merkezim Heryerde Taraklı’da

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 81 İlde düzenlenen “Merkezim Her Yerde” etkinliği kapsamında Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Adapazarı Gençlik Merkezi tarafından Taraklı’da “Genç Ofis ve Has Oda” açılışına özel etkinlik düzenlendi.

Merkezim Heryerde Taraklı’da

Adapazarı Gençlik Merkezi tarafından yapılan etkinlik de ilçeye yeni kazandırılan Genç Ofis ve Has Oda Halk Eğitim Merkezi bahçesinde gerçekleşti.

Taraklı Lisesi öğrencilerinin de katıldığı etkinlikte;

- Halat Çekme

- Matrak

- Sokak Oyunları

- Geleneksek Okçuluk

- Satranç

- Masa Tenisi

- Dart

- Kitap Okuma

Gibi etkinlikleri yapılırken, Genç Ofis ve Has Oda Taraklı gençlerine tanıtıldı. Genç Ofise Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gönderilen kitaplar öğrenciler, gönüllü gençler ve Gençlik Liderleri ile birlikte yerleştirildi.

Sakarya Gençlik Merkezleri Müdürü Yavuz Çangır, “Sakin Şehir ünvanı ile ün salan ilçemiz Taraklı'ya mimarisine uygun Genç Ofis ve Has Oda kazandırmış olmanın sevinci ve gururu içerisindeyiz. Bugün açılışını çeşitli etkinliklerle gerçekleştirdik. Taraklı'da eğitim ve öğretime devam eden tüm gençlerimizin hizmetine bugünden itibaren tüm imkanlarımızı sunmuş bulunmaktayız. Tüm Gençlerimizi Genç Ofis ve Has Odamıza bekliyoruz. Sezon süresince bu tarz etkinliklerimiz devam edecek” açıklamalarını yaptı.