GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-07-2021 20:46   Güncelleme : 03-07-2021 21:05

CHP Halkın Sorunlarını Dinledi

Sakarya’da Şehrin dört bir yanını 2 gün boyunca gezmek için şehrimize gelen CHP'li 40 milletvekili, 16 ilçede sahaya indi.

CHP Halkın Sorunlarını Dinledi

Sakarya ve ilçelerine çıkarma yapan CHP’li Vekillerden Ankara Milletvekili Gamze Taşçıer ve İstanbul Milletvekili Özgür Karabat Hendek Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Teşkilatında partililerle bir araya geldi. Hendek Cumhuriyet Halk Partisi Hendek İlçe Teşkilatında Hendek CHP İlçe Başkanı Nihat Bayraktar ve kalabalık partililerin karşıladığı Milletvekilleri parti binasında kısa bir konuşma yaptı. Partililere ilk konuşmayı Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Gamze Taşçıer yaptı.

Taşçıer yaptığı konuşmada Şunları belirtti; "Öncelikle Ankaradan selamlar getirdik sizlere, güzel memleketimiz Sakaryadayız bugün, Sayın genel başkanımız Samsunda, esnafı dinliyoruz, çiftçiyi dinliyoruz, çünkü biliyoruz ki sorun çok büyük, sabah bir uyanıyorum, doğalgaza %15, elektriğe %15 zaman yapılmış bıçak kemikten de ileride, esnaf aylardır kapalıydı, normalleşme süreci de olsa esnafın kendini toparlaması zaman alacak adeta yalnız bırakıldı." dedi.

Hendek Cumhuriyet Halk Partisii İlçe Teşkilatındaki partililerin sorularını yanıtlayan Milletvekilleri ilçede ziyaretlerini takip eden basın mensuplarının ilçe ve Ülke gündemine dair sorularını içtenlikle cevapladılar. Bir süre basın mensuplarının sorularını cevaplayan vekiller ardından esnaf ziyaretleri için Hendek Caddelerine inerek vatandaşların sorunlarını yerinde dinlediler.