SPOR
Giriş Tarihi : 06-07-2021 14:21   Güncelleme : 06-07-2021 14:21

KARAPÜRÇEK'Lİ PEHLİVANLARA ESNAFTAN DESTEK

Tarihi Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşlerine sayılı günler kala, Karapürçek'li pehlivanlara ilçe halkı sahip çıktı ve maddi destekte bulunarak moral oldu.

KARAPÜRÇEK'Lİ PEHLİVANLARA ESNAFTAN DESTEK

Sakarya'nın Karapürçek İlçesinin yağlı güreşçilerine esnaf sahip çıktı ve Tarihi Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşleri öncesinde pehlivanlara maddi destekte bulundu.

Karapürçek Yağlı Güreş Takımının tecrübeli hocası Mustafa Çelik, ilçede güzel bir oluşum yaparak esnafları pehlivanları adına ziyaret edip, Kırkpınar öncesi hem gönül aldı hemde helallik istedi. Her yaptığı ziyarette büyük bir ilgi ile karşılanan usta antrenör Mustafa Çelik'e ekibi adına maddi destekte bulunuldu.

Kafecisi, telefoncusu, lokantacısı, fındık tüccarı, marketçisi ve fırıncısı pehlivanlara maddi anlamda destek çıkarak, herkese pehlivanların ilçede sahipsiz olmadıklarını gösterdi.

Antrenör Mustafa Çelik, maddi ve manevi kendilerine destekte bulunan ilçe esnafına teşekkür ederek, "Allah'ın izniyle Tarihi Edirne Kırkpınar'dan başarılarla döneceğiz. Bizlerden dualarınızı eksik etmeyin" dileklerinde bulundu.