SPOR
Giriş Tarihi : 10-07-2021 14:35   Güncelleme : 10-07-2021 14:52

Fatih Sunman'dan Hendekspor için birlik çağrısı

Fatih Sunman, Hendekspor'un oynayacağı final karşılaşması için birlik çağrısında bulundu.

Fatih Sunman'dan Hendekspor için birlik çağrısı

Hendekspor Kulübü Eski Başk. Yard. Bal Ligine çıkmasında büyük emeği ve katkısı olan Fatih Sunman yayımladığı mesajında;

"İş seyahatinde olduğum için bu final maçında tribünde olamamanın üzüntüsü içindeyim. Pazar günü Yalova'da Hendekspor Çilimli Belediyespor maçı oynanacak. Allah’ın izniyle rakibimizi yenerek şampiyon olacağımıza inancımız tam. Zorlu maç öncesi ilçemizde bulunan siyasiler, iş insanları ve sivil toplum kuruluşlarını tek yürek, tek yumruk olarak Hendekspor etrafında toplanmaya destek olmaya davet ediyorum. Bu takım şampiyon olursa tüm ilçe sevinecek. Kenetlenmeliyiz, Hendekspor kendisine sahip çıkıldığı zaman neler yapabileceğini, rakiplerini yenerek gösterdi." dedi.

Hendekspor'umuzun şampiyonluğunun ilçeye büyük fayda sağlayacağını belirten Sunman, "İlçemizin takımı Hendekspor’a destek bekliyoruz. Sonuçta bu takım şampiyon olduğunda tüm Hendek sevincek. Eimize geçen bu fırsatı kaçırmayalım. Bir olarak, beraber olarak bu hafta sonu inşallah birlikte sevineceğiz." açıklamasını yaptı.