GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-07-2021 11:59   Güncelleme : 14-07-2021 11:59

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Rasimpaşa Mahallesi eski Yazlık’tan merhum Ferhan Çelebi’nin eşi, Cavit Çelebi’nin kız kardeşi, Fethi Çelebi’nin gelini, Okan ve  Mehtap Çelebi’nin annesi, Azra ve Alya Çelebi’nin babaannesi Hatice Çelebi vefat etmiştir. Cenazesi  bugün öğle namazına müteakip Yazlık Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Kazimiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Okan Çelebi (Oğlu) 0 533 334 24 30

VEFAT

Karadere Mahallesinden merhum Ferit Kurt’un eşi, Fahri, Bahri, Emin ve Fikri Kurt’ un annesi, Mahmut Ali İlerlemiş, Musa İlerlemiş ve Mustafa İlerlemiş’in ablası Meryem Kurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün Öğle Namazına müteakip Karadere Mahallesinde kılınacak Cenaze Namazının ardından Karadere Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yusuf Kurt (Yeğeni) 0 530 615 42 18

VEFAT

Çamlıca Mahallesinden hacı Niyazi Seçkin’in eşi, Şuayip, Ali, Vural, İsmail, Mehmet ve Ahmet Seçkin’in annesi, İsmail, Muhammet ve Nizamettin Seçkin’in yengesi, vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 17.00’da Çamlıca Mahallesinde kılınacak Cenaze Namazının ardından Çamlıca Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Şuayip Seçkin (Oğlu) 0 533 813 66 98