GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-05-2020 10:48   Güncelleme : 29-05-2020 14:30

BU SÖZ KAVGADA DAHİ SÖYLENMEZ...

Sosyal medya hesabından ironi yaparak paylaşımda bulunan Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Av. Hasan Serdar Baykal tepkilere neden oldu.

BU SÖZ KAVGADA DAHİ SÖYLENMEZ...

Başkan Babaoğlu, 24 Mayıs 2020 tarihinde (Bayramın 3. günü) Hamitli Mahallesinden geçerken mahalle halkı ile bayramlaşmak için durmuş, o esnada evlerinin önünde bisiklet süren çocuklara eşlik etmek için bisiklet sürmüş, sonrasında dengesini kaybederek düşmesi sonucu yaralanmıştı.

Bu durumu sosyal medya hesabından ironi yaparak paylaşan Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Av. Hasan Serdar Baykal, Hendek'te patlamaya hazır olan bombanın pimini çekmiş oldu...

Baykal'ın ortamı geren sözü, sosyal medya hesabında motosikletli fotoğraflarını paylaşarak “Bisiklet daha güvenli” diyerek yazmasıydı.

Cumhur ittifakı üyesi bir partinin İlçe Başkanının bu tür bir paylaşımı ilçede MHP'li partililer ve Babaoğlu'nu sevenler tarafından tepkilere neden oldu.

Ayrıca, bir çok vatandaş sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal'ı kamuoyu önünde özür dilemeye davet ettiler.

İnsanlar birbirini sevmek zorunda değil ama mutlaka saymak zorunda...