GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-07-2021 15:52   Güncelleme : 21-07-2021 15:52

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Lütfiyeköşk Mahallesinden merhum (Onbaşıların) Muhammed Kılıçal’ın eşi, Vergi Dairesinden emekli Ahmet Kılıçal, Hendek Belediyesi'nden emekli Ekrem Kılıçal ve Hendek Müftülüğü Tepecik Camii İmamı Osman Kılıçal’ın annesi, Hüseyin Selam, Ali İhsan Canlı ve Ömer Kılıçal’ın kayınvalidesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 12.00’da Tepecik Mahallesindeki hanesinden alınarak Büyük Camide kılınacak Öğle Namazına müteakip Lütfiyeköşk Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ahmet Kılıçal (Oğlu) 0 539 386 13 30

VEFAT

Puna Ortaköy Mahallesinden merhum İsmail Pehlivan’ın oğlu, İsmail Hakkı Pehlivan’ın kardeşi, Oğuzhan, Sadullah ve Betül Pehlivan’ın babası, geçmiş dönem Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Üyesi Ali Osman Pehlivan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Puna Ortaköy Mahallesinde kılınacak Öğle Namazına müteakip Puna Ortaköy Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

İsmail Hakkı Pehlivan (Kardeşi) 0 533 213 40 73

VEFAT

Sümbüllü Mahallesinden merhum Fethi, merhum Hayrettin ve Ahmet Tarım’ın teyzesinin oğlu, Osman ve İrfan Güner’in babası, Cevat Güner vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sümbüllü Mahallesinde kılınacak İkindi Namazına müteakip Sümbüllü Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Osman Güner (Oğlu) 0 538 309 54 89