GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-07-2021 12:14   Güncelleme : 24-07-2021 12:18

Akıcı'dan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı

Gelecek Partisi Hendek İlçe Başkanı Musa Akıcı, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Akıcı'dan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı

Gelecek Partisi Hendek İlçe Başkanı Musa Akıcı, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı münasebetiyle yaptığı açıklamada; Kamu adına gerçekleri araştırma, doğru ve gerçek haberlerle kamuoyunu aydınlatma görevi gören basınımızın demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri olduğunu ifade etti.

Başkan Akıcı; "Haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basınımız; tüm dünyadaki gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmamızı, vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanması ve kamuoyu oluşturulması gibi birçok önemli görev ve sorumlulukları üstlenmektedir." dedi.

Doğru ve tarafsız yayıncılık anlayışıyla görev yapan basın mensuplarımız, bilginin hızla kamuoyuna yayılmasını sağlayarak önemli bir kamu görevini de yerine getirmektedir. "Demokrasinin temel taşlarından özgür haberleşmeyi sağlayan değerli basın mensuplarımızın ve basın yayın kuruluşlarının her kademesinde görev yapan tüm emekçi arkadaşlarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutlarım" dedi.