GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-08-2021 13:39   Güncelleme : 05-08-2021 17:52

Fatih Sunman'dan örnek olacak davranış

Hendek'in sevilen simalarından iş insanı ve SAKA SU A.Ş. Yatırım ve Su Kaynakları Yöneticisi Fatih Sunman, Muğla Köyceğiz'de devam eden orman yangınlarına müdahale eden görevlilere ve gönüllü vatandaşlara yemek ve su ikramında bulundu.

Fatih Sunman'dan örnek olacak davranış

Hendek ve Muğla Köyceğiz'de bulunup, gıda sektöründe faaliyetlerine devam eden SAKA SU A.Ş. Yatırım ve Su Kaynakları Yöneticisi Fatih Sunman, orman yangınlarının devam ettiği Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde yangınlara müdahale eden ekiplere ve orada yaşayan vatandaşlarımıza yiyecek ve içecek yardımında bulundu.

Ayrıca Sunman, orman yangınlarından dolayı mağdur olan insanlara da gıda, giyim ve yangın söndürmede kullanılan malzeme gibi ihtiyaç desteğinde bulunarak, Hendek'li hemşehrilerimiz tarafından takdirle karşılandı.

Yangın başladığından bu yana gece geç saatlere kadar koordinasyon merkezinde görev alan Fatih Sunman, Köyceğiz İlçesi Ağla ve Zeytinalanı Mahallelerindeki yangına müdahale eden ekiplere gerekli lojistik destek ve ihtiyaçları için gerekli organizasyonu yapmaktadır.

Her zaman her konuda şahsım ve bağlı bulunduğum firmamız adına ne gerekiyorsa yapacaklarını ifade eden Sunman, "Ülkemizin üzerinde bulunan bu kara bulutlar bir an önce kaybolur ve tekrar eski günlerimize döneriz. Yangınlarda hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diliyorum." dedi.