GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-08-2021 10:40   Güncelleme : 09-08-2021 10:40

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Kemaliye Mahallesinden merhum Hasan Sütlü’nün oğlu, Fahri Sütlü ve Asiye İlkbahar’ın ağabeyi, Emin ve Ali Sütlü’nün babası, Naci ve Doğucan Nalbant’ın amcası, Yener ve Tamer İlkbahar’ın dayısı, Muharrem Sütlü vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camide kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ali Sütlü (Oğlu) 0 535 722 55 02

VEFAT

Rasimpaşa Mahallesinden ilçemiz Cumhuriyet İlköğretim Okulundan emekli Öğretmen Erol ve ilçemiz Hendek Devlet Hastanesinden emekli Durdu Sarı’nın oğlu, Erhan Sarı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami'de kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Erol Sarı (Babası) 0 505 378 81 43

VEFAT

Aslen Hicriye Mahallesinden olup, Yeni Mahallede ikamet eden merhum Yaşar Aksoy’un oğlu, merhum Necati Akan’ın damadı, Muammer Cesur’un dünürü, Oğuz ve Onur Aksoy’un babası, Suat ve Sinan Aksoy’un ağabeyi, Fuat Aksoy vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Cami'de kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Suat Aksoy (Kardeşi) 0 532 292 68 67

VEFAT

Çağlayan Mahallesinden merhum Recep Baltacı’nın eşi, Cemil, Mesut, ve Metin Baltacı’nın annesi, Halil, Cemal, Sabri ve Mustafa Baltacı’nın yengesi, Sevim Baltacı vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 11.30’da Çağlayan Mahallesi Aile Kabristanlığında kılınacak cenaze namazının ardından Çağlayan Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Cemil Baltacı (Oğlu) 0 533 355 18 07