GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-08-2021 09:36   Güncelleme : 10-08-2021 09:45

Hendek Hayat Arama Kurtarma Ekibi Yangın Bölgesinde Destan Yazdı

Kısa süre önce gönüllü gençler tarafından kurulan Hendek Hayat Arama Kurtarma Derneği kısa sürede yaptıkları başarılı çalışmalar ile adından söz ettiriyor.

Hendek Hayat Arama Kurtarma Ekibi Yangın Bölgesinde Destan Yazdı

Muğla’da yanan ciğerlerimizle ilgili olarak bölgeye Hendek Sosyal Hizmetler Müdürü Fatma Dursun’un desteği ile giden Hendek Hayat Arama Kurtarma Ekibi, Muğla'da OGM Personelleri ile canla başla çalışıyor.

Gönüllü gençlerin kurduğu Hendek Hayat Arama Kurtarma Ekibi kısa sürede yaptıkları çalışmalar ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Hayat Arama Kurtarma Ekipleri son olarak 5 personeli ile Muğla'da OGM Personelleri ile büyük işlere imza attı. Hayat Arama Kurtarma Ekibi OGM'nin takdirini kazandı. Yangın bölgesinde gece ve gündüz durmaksızın çalışan Hayat Ekibi yaklaşık 3 km. hat açarak hem yangının büyümesine engel oldular hemde söndürme faaliyetlerine de su ile müdahalede bulundular.

Öte yandan Hendek Hayat Arama Kurtarma Ekibini yalnız bırakmayan İş İnsanı Fatih Sunman, ekibe yemek, kalacak yer ve ihtiyaçları konusunda destekte bulunurken, İş İnsanı Fatih Sunman’a Hayat Arama Kurtarma Ekibi teşekkür ettiler.