GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-08-2021 15:57   Güncelleme : 11-08-2021 15:57

Bayraktar ve Akıcı'dan Turanlar'a geçmiş olsun ziyareti

CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar ve Gelecek Partisi Hendek İlçe Başkanı Musa Akıcı, Turanlar Mahallesi'ni ziyaret etti.

Bayraktar ve Akıcı'dan Turanlar'a geçmiş olsun ziyareti

CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar ve Gelecek Partisi Hendek İlçe Başkanı Musa Akıcı, Covid-19 nedeniyle Hendek İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile karantina altına alınan Turanlar Mahallesi'ni ziyaret edip, Mahalle Muhtarı Aydın Demirci'den bilgi aldı.

Ayrıca başkanlar Bayraktar ve Akıcı, ziyarette mahalle sakinlerine verilmek üzere su desteğinde bulundular. Mahalle Muhtarı Aydın Demirci'ye getirmiş oldukları suları teslim ettiler.

CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar, "Son zamanlarda, yasakların kalkması ve kuralların dikkate alınmaması nedeniyle, vaka sayılarında yeniden artışlar başladı. Salgının tekrar yüksek seviyelere çıkmaması için herbirimize sorumluluklar düşüyor. Ancak hep birlikte kurallara uyarak bu salgının önüne geçebiliriz. Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymak hepimizin önceliği olmalıdır. Lütfen kendimiz ve sevdiklerimiz için kurallara uyalım." diyerek, sosyal sorumluluk adına mesaj verdi.