GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-08-2021 09:30   Güncelleme : 16-08-2021 14:28

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesinden merhum İlyas Yılmaz’ın eşi, Mustafa ve İsmail Yılmaz’ın annesi, Ahmet, Ali, Necati, Mehmet, İsmail ve Selahattin Altıntaş’ın ablası, Güner Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bügün Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

İsmail Yılmaz (Oğlu) 0 533 478 75 97

VEFAT

Başpınar Mahallesinden merhum Kadir Kırval’ın oğlu, Güven ve Abdurrahman Kırval’ın amcasının oğlu, Sefa Adanır’ın kayınbiraderi, Oğuz Aksel’in kayınpederi, Ahmet Aksel’in dünürü, Büşra, Hülya ve Hacer Kırval’ın babası, Ayhan Kırval vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 16.30'da Yeni Mahalledeki hanesinden alınarak Büyük Cami'ye getirilecek kılınacak ikindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Büşra Kırval (Kızı) 0 542 268 33 22

VEFAT

Dereboğazı Mahallesinden merhum İbrahim Ufuk’un oğlu, Alaattin Özgü’nün yeğeni, Mustafa Ufuk’un ağabeyi, Aydın Özgü’nün halasının oğlu, Ömer Ufuk’un dedesi, Ali Ufuk’un babası, Asım Ufuk vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 11.00’da Dereboğazı Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ali Ufuk (Oğlu) 0 552 925 54 99

VEFAT

Karadere Mahallesinden olup, İstanbulda ikamet eden merhum Ziya Korkmaz’ın oğlu, merhum Osman, Ali ve Rıdvan Korkmaz’ın kardeşi, Sinan ve Murat Korkmaz’ın amcası, Sedat, Salih ve Sabit Güden’in eniştesi, Mümin Korkmaz vefat etmiştir. Cenazesi bügün Karadere Mahallesinde ikindi namazına müteakip Karadere Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Tuncay Korkmaz (Yeğeni) 0 544 639 70 70