GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-06-2020 19:57   Güncelleme : 07-06-2020 20:05

Gelecek Partisi meydanlarda...

Gelecek Partisi İlçe Başkanı Musa Akıcı, İl Başkan Yardımcısı Ayhan Güler ve Sakarya Dostlar Platformu Üyesi Fatih Sunman, Çamlıca Mahallesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Başkan Akıcı, ben ve arkadaşlarım, koltuklarda oturmak için değil, halkla kucaklaşmak için göreve talip olduk. Bugünkü Çamlıca ziyaretimizde yönetim kurulu arkadaşlarımızı ziyaret edip, teşkilat çalışmaları hakkında fikir alış verişinde bulunduk. Gelecek Partisi mahalle ziyaretlerini sürdürecektir, dedi.

Gelecek Partisi meydanlarda...

Gelecek Partisi, Hendek İlçe Yönetim listesini açıklandıktan sonra saha çalışmalarına başladı. Gelecek Partisi Hendek İlçe Yönetimi, saha çalışmalarına Çamlıca Mahallesinden başladı.

Gelecek Partisi İlçe Başkanı Musa Akıcı, İl Başkan Yardımcısı Ayhan Güler ve Sakarya Dostlar Platformu Üyesi Fatih Sunman, Çamlıca Mahallesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Başkan Akıcı, ziyaretler sonrası kısa bir açıklama yaptı.

İlçe Başkanı Musa Akıcı açıklamasında; "Ülkenin ekonomik ve siyasi olarak, genel durumu ortada. Biz, yerel olarakda durumu iyi görmüyoruz. İlçede yaşanan SASKİ ve Fen Lisesi ile ilgili sorunları yakından takip ediyoruz. Hendek'in sıkıntılarını biliyoruz. Ayrıca bu sıkıntıları giderecek politikalar üretiyoruz. Heyecanlı ve dinamik bir parti yönetimi oluşturduk. Ben ve arkadaşlarım, koltuklarda oturmak için değil, halkla kucaklaşmak için göreve talip olduk. Bugünkü Çamlıca ziyaretimizde yönetim kurulu arkadaşlarımızı ziyaret edip, teşkilat çalışmaları hakkında fikir alış verişinde bulunduk. Gelecek Partisi mahalle ziyaretlerini sürdürecektir" Dedi.