GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-08-2021 10:37   Güncelleme : 20-08-2021 14:18

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Sarıdede Mahallesinden Zekeriya Bıçak’ın kızı, Yaşar, Davut, Süleyman ve Ali Bıçak’ın kardeşi, Ahmet Ata’nın yeğeni, Altay Birol Eren’in eşi, Emine Eren Bıçak vefat etmiştir. Cenazesi bügün Sarıdede Mahallesi Camiinde kılınacak Cuma Namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yaşar Bıçak (Ağabeyi) 0 533 150 04 54

VEFAT

Kemaliye Mahallesinden merhum Fevzi Beyazkoç’un (Arnavut) torunu, merhum Halit Beyazkoç’un oğlu, Tuğba ve Elif Beyazkoç’un ağabeyi, Celal ve İsmail Beyazkoç’un yeğeni, Ferruh Beyazkoç vefat etmiştir. Cenazesi bügün Büyük Cami'de kılınacak Cuma Namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Celal Beyazkoç (Amcası) 0 542 672 76 41

VEFAT

Kargalıyeniköy Mahallesinden merhum Hüseyin Ormanlı’nın oğlu, Hatice Ormanlı’nın eşi, Murat Önüt’ün kayınpederi, Meliha Önüt’ün babası, Sadettin Ormanlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Puna Martinler Mahallesi Aile Kabristanlığında kılınacak ikindi namazına müteakip Puna Martinler Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hatice Ormanlı (Eşi) 0 539 292 24 22

VEFAT

Uzuncaorman Mahallesinden merhum Muhammet Yazıcı’nın oğlu, merhum Ömer ve Hasan Yazıcı’nın kardeşi, Ali Yazıcı’nın ağabeyi, Osman, Tarık, Mehmet, Eyüp ve Taha Yazıcı’nın amcası,  Uğur, Hüseyin ve Orhan Yazıcı’nın babası, Mustafa Yazıcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Uzuncaorman Mahallesi Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Uzuncaorman Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Osman Yazıcı (Yeğeni) 0 542 892 95 81