GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-08-2021 10:59   Güncelleme : 23-08-2021 15:27

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Aslen Hendekli olup, Kocaali'de ikamet eden merhum simitçi Osman Yetki’nin kızı, merhum Erol Korkakçı’nın eşi, Öğretmen Savaş Korkakçı’nın annesi, Bilge Günser ve Ayşe Gücenmez’in kardeşi, Dilek ve İsmail Günser’in teyzesi, PTT’den emekli Ertan İşeri’nin teyzesinin kızı, Ülkü Korkakçı vefat etmiştir. Cenazesi bügün Büyük Cami'de kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

İsmail Günser (Yeğeni) 0 532 260 49 70

VEFAT

Yeni Mahalleden fırıncı Rafet ve İbrahim Şimşek’in babası, Hasan Kahvecioğlu’nun kayınpederi, ilçemiz esnaflarından fırıncı Mustafa Şimşek vefat etmiştir. Cenazesi bügün Büyük Cami'de kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

İbrahim Şimşek (Oğlu) 0 532 267 68 55

VEFAT

Harmantepe Mahallesinden merhum Yakup Uzun’un kızı, Mustafa Meraklı’nın eşi, Zühtü, Rüştü Zeki ve Özcan Meraklı’nın annesi, Fadime Meraklı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Harmantepe Mahallesindeki hanesinde kılınacak ikindi namazına müteakip Harmantepe Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Sedat Meraklı (Torunu) 0 537 919 30 54

VEFAT

Turanlar Mahallesinden Nuri Balaban’ın eşi, Muzaffer ve Serkan Balaban’ın annesi, merhum Nurettin ve Necati Korkut’un ablası, Mehmet Altınbilek ve merhum Ünal Koç’un kayınvalidesi, Tarık ve Yasin Balaban’ın babaannesi, merhum Cavit, Nurettin, Ayhan ve Orhan Balaban’ın yengesi, Hanım Balaban vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami'de kılınacak ikindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Serkan Balaban (Oğlu) 0 532 643 73 51