SİYASET
Giriş Tarihi : 23-08-2021 11:04   Güncelleme : 23-08-2021 12:05

Bayraktar, ayak basmadık yer bırakmıyor

CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar, İlçe Başkanı olduğu andan itibaren dur durak bilmeden çalışmalarını sürdürüyor.

Bayraktar, ayak basmadık yer bırakmıyor

CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar, İlçe Başkanı olduktan sonra, ilçede genç yaşlı her kesimi ziyaret ederek, yaptığı çalışmalar hakkında vatandaşları aydınlatıyor.

Başkan Bayraktar, ilçemiz Hendek’te yaptığı çalışmalar ile kısa sürede büyük işlere imza atarak vatandaşların dikkatini çekmeyi başardı. Çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar, yaptığı mahalle ziyaretlerinde mahalle sakinlerinin sıkıntılarını yerinde dinleyerek çözüm bulmaya çalışıyor. Bayraktar'ın bu hareketi Hendek'li vatandaşlar tarafından da takdir görüyor.

Geçtiğimiz günlerde ilçemiz Hendek'te etkili olan sağanak yağış sonrası selden etkilenen mahalleleri ziyaret ederek, mahalle sakinlerinin sorunlarını yerinde dinleyen CHP Hendek ilçe Başkanı Nihat Bayraktar, yaptığı basın açıklaması ile önerilerde bulunmuştu. Başkan Bayraktar, açıklamasında her zaman ve her yerde ilçemizin ve ilçe halkının sorunlarını basın yolu ile dile getireceğini, yapılan her türlü çalışmaların takipçisi olacağını ifade etmişti.

Bakalım ilerleyen günlerde Başkan Bayraktar, nasıl bir çalışma ile karşımıza çıkacak bunu hep birlikte göreceğiz.