GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-08-2021 11:49   Güncelleme : 26-08-2021 14:29

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Nuriye Mahallesinden Mevlüt, Ahmet, Miktat, Osman ve merhum Rasim Birinci’nin annesi, Güngör, Özgür, Erdoğan, Ercan, Erdal, Taner ve Barış Birinci’nin babaannesi, Ayşe Birinci vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Cami'de kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Osman Birinci (Oğlu) 0 533 257 74 39

VEFAT

Bayraktepe Mahallesinden Remzi Turan’ın babası, Kenan Üren, Burhan Durmuş ve Resul Günaydın’ın kayınpederi, demirci Şevket Turan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami'de kılınacak öğle namazına müteakip Cumayeri Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Remzi Turan (Oğlu) 0 538 404 81 46

VEFAT

Lütfiyeköşk Mahallesinden merhum Hamza Bayram’ın eşi, Alattin, Hayrettin, Veysel, Adem, Muharrem ve Harun Bayram’ın annesi, Zahide Bayram vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akova Şehitlik Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Lütfiyeköşk Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Harun Bayram (Oğlu) 0 535 970 83 09

VEFAT

Aslen Aksu Mahallesinden olup, Arifiye'de ikamet eden Ahmet ve Muhittin Tellioğlu’nun kardeşi, Nuri ve Cihan Tellioğlu'nun babası, Remzi Adıyaman'ın kayınpederi, Oğuzhan Tellioğlu, Burak ve İbrahim Adıyaman'ın dedesi, Lütfi Kara’nın dayısı, İbrahim Tellioğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Arifiye Kalaycı Merkez Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Arifiye Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Lütfi Kara (Yeğeni) 0 532 431 37 28