GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-08-2021 11:25   Güncelleme : 29-08-2021 13:46

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Dereboğazı Mahallesinden Rasime ve merhum Cevdet Erdil’in oğlu, Elif, Filiz, Muharrem ve Bahadır Erdil’in babası, Fatma Erdil’in eşi, Sefa Erdil vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami'de kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Muharrem Erdil (Oğlu) 0 506 146 52 47

VEFAT

Mahmutbey Mahallesinden merhum Rıdvan Karaayvaz’ın (Ebeler) yeğeni, Fuat Örs’ün babası, Ali Kırnaz’ın bacanağı, Necati Hünerli’nin dayısı, Muammer Örs vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Cami'de kılınacak ikindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Fuat Örs (Oğlu) 0 533 968 00 70

VEFAT

Bayraktepe Mahallesinden Hendek Emniyet Müdürlüğünden emekli Remzi Karip’in eşi, merhum Kamil ve Nokta Çakmak‘ın kızı, Bayraktepe Mahalle Muhtarı Kamil, İsmail, Muhammet Karip, Remziye Kayhan, Yazile İşler, Gülizar ve Rabiye Erdoğan, Gönül Taşkın, Nazmiye Korkmaz, Emine Sevim ve Fatma Sunman’ın annesi, Şevkiye Karip vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Cami'de kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

İsmail Karip (Oğlu) 0 532 739 71 70

VEFAT

Yayalar Mahallesinden merhum Hasan Gülcü’nün oğlu, Hasan ve Remzi Gülcü’nün ağabeyi, İsmail, Çoşkun ve Selçuk Gülcü’nün babası, ilçemiz esnaflarından Ahmet Karagüzel’in kayınpederi, Yaşar Gülcü vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yayalar Mahallesinde kılınacak öğle namazına müteakip Yayalar Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ahmet Karagüzel (Damadı) 0 536 281 22 34

VEFAT

Kahraman Mahallesinden Ayhan Torunoğlu’nun annesi, Ekrem ve Ahmet Yılmaz’ın ablası, Levent ve Gökhan Buzer’in anneannesi, Hanım Torunoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kahraman Mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip Kahraman Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ayhan Torunoğlu (Oğlu) 0 537 927 25 34